Pumpkins vs. Monsters

Pumpkins vs. Monsters 2.9

Dynie kontra Potwory, czyli Twoje prywatne Halloween

Zalety

  • Ładna grafika
  • Możliwośc rozbudowania arsenału
  • Grywalność
  • Stopniowo zwiększająca się trudność

Wady

  • Niezbyt nowatorski pomysł

Bardzo dobry
8

Pumpkins vs. Monsters to darmowa gra na telefony z systemem Android. Oparta jest na sprawdzonym pomyśle, znanym z Plants vs. Zombies. Twoim zadaniem będzie ochrona ludzkich siedzib przed hordami potworów skradających się w nocy do naszych domostw...

Pumpkins vs. Monsters wymaga nie tylko sprawności manualnej, ale także umiejętności strategicznego myślenia. Aby wysłać potwory w niebyt, należy uzbierać co najmniej 3 dynie jednego koloru i "rzucić" nimi w przeciwnika. Dynie pojawiają się w czasie proporcjonalnym do zjawiania się potworów, więc amunicji nie powinno zabraknąć. Oczywiście, pod warunkiem, że dobrze to rozegrasz.

Rozgrywkę w Pumpkins vs. Monsters ułatwiają monety, które zbiera się po uśmierceniu potwora. Gdy już masz odpowiednią kwotę, możesz zakupić ulepszenia obrony lub skuteczniejszą broń. Kontrola nad grą jest prosta i nie sprawia kłopotu. Grafika Pumpkins vs. Monsters jest kolorowa i może się podobać. Oprawa dźwiękowa na pewno nie przeszkadza i jest miłym tłem dla dynamicznej rozgrywki. Poziom trudności rozłożony jest symetrycznie, stąd pierwszy level jest prosty, a kolejne coraz trudniejsze.

Pumpkins vs. Monsters to 60 poziomów osadzonych w 4 ciekawych, kolorowych światach. Gra nie nudzi się, nawet po dłuższym czasie i przypadnie do gustu każdemu graczowi. Świetnie zastąpi, niedostępną w Polsce na platformę Android, grę Plants vs. Zombies. Jeśli szukasz rozrywki, to Pumpkins vs. Monsters na pewno Ci ją zapewni!

Najczęściej pobierane Logiczne na android

Więcej
Pumpkins vs. Monsters

Download

Pumpkins vs. Monsters 2.9

Opinie użytkowników o Pumpkins vs. Monsters