Pumpkins vs. Monsters

Pumpkins vs. Monsters 2.9

Dynie kontra Potwory, czyli Twoje prywatne Halloween

Pumpkins vs. Monsters to darmowa gra na telefony z systemem Android. Oparta jest na sprawdzonym pomyśle, znanym z Plants vs. Zombies. Twoim zadaniem będzie ochrona ludzkich siedzib przed hordami potworów skradających się w nocy do naszych domostw... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Ładna grafika
  • Możliwośc rozbudowania arsenału
  • Grywalność
  • Stopniowo zwiększająca się trudność

Wady

  • Niezbyt nowatorski pomysł

Bardzo dobry
8

Pumpkins vs. Monsters to darmowa gra na telefony z systemem Android. Oparta jest na sprawdzonym pomyśle, znanym z Plants vs. Zombies. Twoim zadaniem będzie ochrona ludzkich siedzib przed hordami potworów skradających się w nocy do naszych domostw...

Pumpkins vs. Monsters wymaga nie tylko sprawności manualnej, ale także umiejętności strategicznego myślenia. Aby wysłać potwory w niebyt, należy uzbierać co najmniej 3 dynie jednego koloru i "rzucić" nimi w przeciwnika. Dynie pojawiają się w czasie proporcjonalnym do zjawiania się potworów, więc amunicji nie powinno zabraknąć. Oczywiście, pod warunkiem, że dobrze to rozegrasz.

Rozgrywkę w Pumpkins vs. Monsters ułatwiają monety, które zbiera się po uśmierceniu potwora. Gdy już masz odpowiednią kwotę, możesz zakupić ulepszenia obrony lub skuteczniejszą broń. Kontrola nad grą jest prosta i nie sprawia kłopotu. Grafika Pumpkins vs. Monsters jest kolorowa i może się podobać. Oprawa dźwiękowa na pewno nie przeszkadza i jest miłym tłem dla dynamicznej rozgrywki. Poziom trudności rozłożony jest symetrycznie, stąd pierwszy level jest prosty, a kolejne coraz trudniejsze.

Pumpkins vs. Monsters to 60 poziomów osadzonych w 4 ciekawych, kolorowych światach. Gra nie nudzi się, nawet po dłuższym czasie i przypadnie do gustu każdemu graczowi. Świetnie zastąpi, niedostępną w Polsce na platformę Android, grę Plants vs. Zombies. Jeśli szukasz rozrywki, to Pumpkins vs. Monsters na pewno Ci ją zapewni!

Pumpkins vs. Monsters

Download

Pumpkins vs. Monsters 2.9